Deprecated: Hook custom_css_loaded is deprecated since version jetpack-13.5! Use WordPress Custom CSS instead. Jetpack no longer supports Custom CSS. Read the WordPress.org documentation to learn how to apply custom styles to your site: https://wordpress.org/documentation/article/styles-overview/#applying-custom-css in /home/ephesuscen/domains/ephesuscentrum.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Ephesus Centrum Merkezi bir Selçuk Oteli - Ephesus Centrum Selcuk Hotel Ephesus Centrum Merkezi bir Selçuk Oteli - Ephesus Centrum Selcuk Hotel

Ephesus Centrum Merkezi bir Selçuk Oteli

[hotel_booking_rooms]
Selcuk oteli Ephesus Centrum

Ephesus Centrum, Efes Antik Kenti Seyahatleri için bir Selçuk Oteli

Merhaba, Selçuk’a hoş geldiniz! Ephesus Centrum, şehir merkezinin kalbinde yer alan bir oteldir ve toplu taşıma araçlarına ulaşmak için en uygun yerdir. Otobüs istasyonu yanı sıra tren istasyonuna sadece 5 dakika yürüme mesafesindedir! Ayrıca otelin önünde arabanız için birçok park yeri vardır.

Biz, gezginler olarak, misafirlerimizi evimizde hissettirmek için elimizden geleni yapıyoruz! Harika bir uykuya ihtiyacınız varsa, otelimizi gerçekten seveceksiniz. Muhteşem odalarımız, konforlu yataklarımız ve güler yüzlü personelimiz İzmir Selçuk’ta harika bir yolculuk geçirmenize yardımcı olacaktır. İsterseniz, şehir içinde ve çevresinde seyahatiniz için size profesyonel bir rehber de sağlayabiliriz.

Oda olanakları hakkında daha fazla bilgi almak ve şimdi rezervasyon yapmak istiyorsanız, çevrimiçi otel rezervasyonumuzu kullanabilirsiniz.Selcuk-Ephesus-Centrum-Hotel-city-scenary

Selçuk’taki Otelimizden Gezilecek Yerler

Selçuk bölgesinin güzelliklerini keşfetmek istiyorsanız otelimiz sizleri bekliyor. Geceyi geçirmek için konforlu ve kaliteli bir yere ihtiyacınız varsa Efes Centrum Otelimizde konaklayabilirsiniz. Buraya gelince, Türkiye’nin Efes Antik Kenti, Artemis Tapınağı, Meryem Ana Evi, Ünlü Şirince Köyü, Selçuk (Ayasoluk) Kalesi ve diğerleri gibi şaşırtıcı ve antik yerlerini keşfedebilirsiniz. Selçuk’ta görülecek diğer yerlerin listesini ve bu sayfadaki bilgileri burada görebilirsiniz.

Ephesus Centrum Selçuk Otelimize yapılan yorumlar

Ephesus centrum selcuk oteli yorumlar

 
 
Ephesus centrum selcuk oteli yorumlar

Selçuk Otel ve İzmir İli Hakkında Bilgi

İzmir’de Çeşme, Konak, Kemeraltı ve çok daha fazlası gibi muhteşem yerler var. İzmir şehir merkezi Selçuk’a sadece 1 saat uzaklıkta olduğundan, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen şehirlerinden birine kolayca günlük bir gezi yapabilirsiniz. Selçuk otel olanakları İzmir’in turistik yerlerini keşfetmeniz için size harika bir hizmet sunacak.

İzmir “boyoz” ve “gevrek” ile ünlüdür. Buraya geldiğinizde kesinlikle bu muhteşem lezzetleri tatmalısınız. Burada sıcak Türk halkının ilgisini göreceksiniz. İzmir’deki Türkler, yaşayabileceğiniz her problemde size gerçekten gülümsüyor ve yardım etmeye hazır. Tek yapmanız gereken bir şey istemek, çabucak cevap verecek ve size yardımcı olacak.