Deprecated: Hook custom_css_loaded is deprecated since version jetpack-13.5! Use WordPress Custom CSS instead. Jetpack no longer supports Custom CSS. Read the WordPress.org documentation to learn how to apply custom styles to your site: https://wordpress.org/documentation/article/styles-overview/#applying-custom-css in /home/ephesuscen/domains/ephesuscentrum.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Şartlar ve Koşullar - Ephesus Centrum Selcuk HotelŞartlar ve Koşullar - Ephesus Centrum Selcuk Hotel
Ephesus Centrum Selcuk Hotel

Şartlar ve Koşullar

 1. Buradaki şartlar ve koşullar, resmi web sitemiz www.ephesuscentrum.com’dan yapılan tüm rezervasyonlar için geçerlidir.
 2. Konuklar en erken 11.30’da giriş yapabilir ve en geç 11.00’de çıkış yapabilirler. Otel, çıkış süresinin aşılması durumunda konukları ilave bir gece için ücretlendirme hakkına sahiptir.
 3. Kahvaltı sabah 7.30 ile 10.00 saatleri arasında servis edilmektedir. Otel, bunun için önceden ödeme yapmış olsa bile, 10:00’dan sonra kahvaltı sunmak zorunda değildir.
 4. Resmi web sitemizde (www.ephesuscentrum.com) yapılan rezervasyonların önceden ödenmesi gerekmektedir ve iptal durumunda iade yapılamaz.
 5. Resmi web sitemizde (www.ephesuscentrum.com) yapılan rezervasyonlar değiştirilemez. (Kanıtlanmış COVID-19 nedenleri hariç, bu durumda otel rezervasyonlarda 1 yıla kadar değişiklik yapılmasına izin verir.)
 6. Yardım evcil hayvanları (rehber köpekler gibi) dışında, otelde evcil hayvan kabul edilmemektedir.
 7. Tüm konukların giriş sırasında Türk hükümeti tarafından tanınan bir fotoğraflı resmi kimlik belgesi göstermeleri gerekmektedir. (Pasaport, Türk Ulusal Kimliği, Uluslararası ehliyet, vb.)
 8. Ephesus Centrum otel, her zaman fiyatları değiştirme ve promosyon uygulamalarını yapma hakkına sahiptir.
 9. Otel, konuk odasında bırakılan değerli eşyaların güvenliğinden sorumlu değildir.
 10. Balkon ve otelin önündeki teras haricinde hiçbir odada veya kapalı ortak alanda sigara içilmesine izin verilmemektedir.
 11. Yönetim, yukarıdaki hüküm, koşul ve kuralları ekleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutar.
 12. Tüm uyuşmazlıklar Selçuk, İzmir, Türkiye Adliyesi yargısına tabidir.
Exit mobile version